سایت اسلام آبادغرب پرس، اخباراسلام آبادغرب ،دالاهو،استان کرمانشاه وکشوررابه اطلاع همشهریان وبینندگان عزیزخودمی رساندیاری شمادراین عرصه مایه دلگرمی ماست.منتظرارسال اخباروتحلیل های شما عزیزان هستیم

سایت اسلام آبادپرس - آموزش وپرورش اسلام آبادغرب
وبلاگicon

سایت اسلام آبادپرس

 
تاريخ : جمعه سوم شهریور 1391

قهرمانی تیم فوتسال آموزش وپرورش اسلام آبادغرب درمسابقات جام رمضان شهرستاناسلام آبادپرس:به مناسبت  ماه مبارک رمضان  یک دوره مسابقات فوتسال با شرکت 15تیم ازادارات شهرستان اسلام آباد غرب درسالن ورزشی شهید شهبازی برگزارگردید که تیم فوتسال آموزش وپرورش موفق به کسب عنوان اول این دوره ازمسابقات شد .

گفتنی است که تیم های پادگان الله اکبر و بهداشت ودرمان به ترتیب مقام های دوم وسوم راکسب نمودند.


روزاول هفته دولت دراسلام آبادغرب

حجة الاسلام ابطحی:در انتخاب مسئولين بايد ولايتمداري،شايسته سالاري،عدالت محوري،و پيوند با شهدا مورد توجه قرار بگيرد

سایت اسلام آبادپرس

حجة الاسلام ابطحی(امام جمعه اسلام آبادغرب)به همراه مسئولین برسرمزارشهداءحضورپیداکردند.

اسلام آبادپرس:در جلسه درس اخلاق مديران حجة الاسلام ابطحي طي سخناني بيان داشت اگر انساني بعنوان يك مسئول بخواهد موفق باشد بايد عبد بودن ،پرهيزگاري،تقوا،رضايت مردم را در دستور كار خود قرار دهد .ايشان افزود دولت و حكومت ما الهي است و نماز بايد در حكومت اسلامي اقامه شود و در انتخاب مسئولين بايد ولايتمداري،شايسته سالاري ،عدالت محوري،و پيوند با شهدا مورد توجه قرار بگيرد.


 عکس/عادل و خیابانی در آغاز راه

دو گزارشگر معروف صداوسیما در روزهای خیلی دور. زمانی که فوتبالی ها تازه با صدای این دو آشنا می شدند
اسلام آبادپرس:عکس مربوط است که روزهای شکل گیری شبکه 3. عادل فردوسی پور هنوز گزارشگر مطرحی نبود و جواد خیابانی به عنوان شماره یک نسل تازه یکه تازی می کرد.

فردوسی پور در این عکس شبیه به همه در سالهای اولیه دهه 70 است. او با ریشی تنک و چهرهای نسبتا ارزشی در این عکس مار ا یاد برنامه ای می اندازد که عکسهای قدیمی علی دایی رانشان می داد تا تغییرات چهره او را به همه یادآور شود.

به چهره جواد خیابانی هم دقت کنید. خیلی جوانتر و با نشاط تر از امروز... او پرچمدار نسلی بود که انحصار گزارشگری را در صداوسیما شکست.ارسال توسط اسلام آبادپرس

فرمانداراسلام آبادغرب:من ازحسن توجه مدیرکل محترم آموزش وپرورش استان تشکرمیکنم که جناب آقای رستمی رابه سمت مدیرآموزش وپرورش اسلام آبادغرب منصوب کردند.

سایت اسلام آبادپرس                                                  

اسلام آبادپرس:صبح امروزیکشنبه 1391/5/22مراسم تودیع ومعارفه مدیران سابق وجدیدآموزش وپرورش اسلام آبادغرب باحضورگسترده فرهنگیان درمحل تالارشهرداری اسلام آبادغرب برگزارگردیدالبته دلیل این حضورگسترده تاحدودی مشخص است.

سایت اسلام آبادپرس

دراین مراسم که باحضورحجة الاسلام ابطحی امام جمعه محترم شهرستان،فرماندار،محمدی معاون سازمان وجمعی دیگرازمسئولین شهرستان برگزارگردیدابتداحجة الاسلام ابطحی به ایرادسخنرانی پرداختندکه گزیده ای ازسخنان ایشان درذیل آمده است:

آموزش وپرورش سالم است حتی دردروره قبل ازانقلاب هم سالمترین اداره بود

آموزش وپرورش حق بزرگی برگردن جامعه دارد.

اصلی ترین سرمایه مملکت یعنی دانش آموزان جزءخانواده آموزش وپرورش هستند.

درآموزش وپرورش اسلام آبادغرب زحمات زیادی کشیده شده است منتهابایددنبال اهداف ومدارج بالاترباشیم.

جلسات اولیاءومربیان بیشترشود.

درادامه این مراسم بابلی،فرمانداراسلام آبادغرب به ایرادسخنرانی پرداخت که گزیده ای ازآن به شرح زیراست:

سایت اسلام آبادپرس

کارهایی درشهرستان شده اماکافی نیست تارسیدن به هدف خیلی فاصله داریم

واقعامن ازاخلاق آقای رستمی لذت میبرم.

درایام انتخابات گزارشات نشستهای نامزدهابه مامیرسیدیک عده ای خدمات ارزشمندنظام رازیرسئوال میبردند.یکی ادعاکرده بوداسلام آبادغرب عین 40 سال قبل است.

112هزارمیلیاردتومان بعدازانقلاب دراسلام آبادغرب هزینه شده است.

نماینده محترم جناب آقای جلیلیان درروز12اسفند(روزرای گیری)به بنده گفتندهرچه شمابگویید.(درباب نتیجه انتخابات)گفتم چرا؟گفتندحرف شماحرف قانون است.

من ازحسن توجه مدیرکل محترم آموزش وپرورش استان تشکرمیکنم که جناب آقای رستمی رابه سمت مدیرآموزش وپرورش اسلام آبادغرب منصوب کردند.

من خبردارم که آقای رستمی توذهنش نیست که تعصبی برخوردکندایشان میخواهدکه ازهمه فرهنگیان استفاده کند.

این مراسم که باسخنرانی های افرادمتعددبه درازاکشیدواکثرحاضران به دلیل خستگی ناشی ازاین قضیه سالن راترک کردندوبخشهای پایانی مراسم که احتمالاسخنرانی ماشاءالله پروین وعبدالرضارستمی بود،راندیدند.تصورکنیددریک مراسم که ازساعت 10 شروع شده تاساعت 12ونیم 4نفر(امام جمعه،فرماندار،معاون سازمان ونماینده معلمان)سخنرانی کرده باشندوتازه متن به حاشیه رفته هم درصف انتظار.آن هم درماه مبارک رمضان درحالیکه دیشب هم ازلیالی قدربوده است.ارسال توسط اسلام آبادپرس

فرداانجام میشود:تودیع ومعارفه رؤسای قدیم وجدید آموزش وپرورش اسلام آبادغرب 

اسلام آبادپرس:رفته رفته فهرست مدیران غیربومی برکنارشده ازکادرمدیریتی اسلام آبادغرب کاملترمیشودپس ازآنکه  فریبرزپیرو(معاون فرماندار)،رامین پرمهر(رییس شبکه بهداشت)وعلی عباسی(رییس جهادکشاورزی) باپست  خویش خداحافظی کردندحالایک حلقه به این زنجیراضافه شده است تااین دومینوازامتدادبیشتری برخوردارشود.

ماشاءالله پروین رییس آموزش وپرورش اسلام آبادغرب نیزدرجرگه مدیران غیربومی شهرستان است که پس ازکش وقوسهای فراوان فردارسماوطی مراسمی باپست خویش وداع خواهدکردوعبدالرضارستمی به عنوان  رییس آموزش وپرورش اسلام آبادغرب مشغول به کارخواهدشد.

نکته جالب این است که تمامی مدیران غیربومی برکنارشده که درمتن بالاازآنهااسم برده شده است همگی ازمنطقه سیاسیاچله گیلانغرب میباشند.

گفتنی است افرادی که ازاین منطقه به اسلام آبادغرب آورده شده اندبیشترازلیست فوف میباشندبایددیدکه درادامه این مرد

درموردآنهاچگونه اقدام خواهدکردولی بایداذعان نمودجلیلیان تاکنون دراین بخش بسیارفعالانه عمل نموده است.


 غرق شدن نوجواني در سد شيان اسلام آباد غرب

اسلام آبادپرس:به گفته غلامرضا آذر کیوان رییس اداره عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه این نوجوان 16 ساله دیروز در حین شنا و بر اثر تماس بدن او با جلبکهای موجود در سد جان باخت.
وی گفت: ازکف تا سطح آب این سد مملو از جلبکهای چسپنده ای است که برای شنا گران حرفه ای هم دردسر افرین است.
از ابتدای امسال تاکنون 6 نفر در کرمانشاه بر اثر غرق شدگی جان باختند .


یادداشت ارسالی یک کاربربرای اسلام آبادپرس

انتقادازشهرداری:درخواست یک شهرونداسلام آبادغرب درخصوص قطع درختان خیابان راه کربلا(مسیرشهرداری)

این شهرونداسلام آبادی راهکار هم پیشنهادداده است

اسلام آبادپرس:اینجانب یک شهروند اسلام آبادی هستم . اوضاع خیابان ها و محل عبور و مرور مردم و فضای سبز این شهر در ماه گذشته حتی به جرات می توان گفت که از یک شهر جنگ زده هم بدتر است . شهرداری بدون توجه به اعتراض های مردمی و اقدام به تخریب بسیاری از نقاط و پیاده رو های شهر کرده و به همان صورت به جای گذاشته ، شاید بیش از 50 درصد معابر اصلی این شهر در یک ماه گذشته تخریب شده و هنوز به همان صورت ، یعنی به صورت خیابان های روستایی باقی مانده اند . همه این ها را می توان تحمل نمود اما متاسفانه شب گذشته شهرداری اسلام آبادغرب در اقدامی که بیشتر شبیه به هجوم بوده ، شبانه اقدام به قطع درختان تاریخی ترین نقطه این شهر کرده است ، درختانی که بیشتر از 50 سال عمر دارن ، حال آنکه بهانه ی شهردار محترم تعریض خیابان مذکور است که این موضوع تنها دست اویزی برای تخریب این شهر است زیرا که می توان با خرج کمتر و فقط و فقط احداث یک پل آن هم نه یک پل عریض بلکه یک پل معمولی در بالا دست رودخانه برف آباد نه تنها مشکل عبور مرور این خیابان را حل کرد بلکه ترافیک مرکز شهر را تا 80 درصد کاهش داد . خواهشمند است قبل از تخریب کامل این خیابان اقدام لازم را مبذول فرمایید . شما را به این شب های قدر قسم می دهم تلاش کنید تا  سالها پشیمانی برای شهر ما به جای نماند

اسلام آبادپرس:درادامه مطلب بخوانید:

******************************************************************** نقض حکم خدا برای مدال طلا؟


 این حرکت احمدی نژاد یعنی چه؟!
رازگشایی شاهین نصیری نیا از پشت پرده های زشت فدراسیون جهانی وزنه برداری
قهرمان المپيک"مهدور الدم"خوانده شد!+عکسادامه مطلب...
ارسال توسط اسلام آبادپرس
اسلام آبادپرس:با کمال تأسف وتاثر بدینوسیله درگذشت معلمان دلسوز ، آقای شابندر جهانگیری وخانم نیمتانج باقری ،فرهنگیان ارزشمند وفرهیخته آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب را به جامعه فرهنگیان شهرستان و خانواده های محترمشان تسلیت عرض می نماییم و از خداوند متعال برای آنان طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت می نماییم.
ازاین میان وفات مرحوم شابندرجهانگیری که دربازگشت ازکرمانشاه درحالیکه قصدکمک به یک پیرزن ومردی که پسرش بوده است،راداشت،بااقدام وحشیانه آنهاکه معتاودزدبوده اندبه طرزبسیاردردناک و ناراحت کننده ای به قتل رسید،واقعاهمه رامتاثرکرد.
روحش شادویادش گرامیارسال توسط اسلام آبادپرس

پیج رنک

آرایش

طراحی سایت