سایت اسلام آبادغرب پرس، اخباراسلام آبادغرب ،دالاهو،استان کرمانشاه وکشوررابه اطلاع همشهریان وبینندگان عزیزخودمی رساندیاری شمادراین عرصه مایه دلگرمی ماست.منتظرارسال اخباروتحلیل های شما عزیزان هستیم

سایت اسلام آبادپرس
وبلاگicon

سایت اسلام آبادپرس

تغییرات در دانشگاه پیام نورواداره منابع طبیعی اسلام آبادغرب

اسلام آبادپرس:علیرضا شکربیگی(ازاهالی سرپل ذهاب) سرپرست دانشگاه پیام نوراسلام آبادغرب بزودی جای خودرا به یک نیروی بومی خواهدداد.  گزینه احتمالی برای جانشینی وی ،دکترحمیدجلیلیان است که دارای دکترای مدیریت می باشد

همچنین مراحل اداری معرفی شهبازی (رییس منابع طبیعی روانسر) که ازنیروهای بومی اسلام آبادمی باشد،جهت معرفی به عنوان ریاست منابع طبیعی اسلام آبادغرب طی شده است.یادآورمی شودوی جانشین حسن زاده (ازاهالی سیاسیاه چله گیلانغرب)می شود.

منبع:اسلام آبادآنلاین


پیامهای شما

از مسئولان وزارت آموزش وپرورش خواهشمندیم هرچه سریعتر نسبت به انحلال مجتمع های آموزشی وپرورشی اقدام نمایند چون نه تنها خاصیت وکارایی نداشته بلکه موجب موازی کاری اتلاف وحیف ومیل بودجه مدارس تبعیض ناروا دراختصاص بودجه مدارس وعدم پاسخگویی مجتمع ها شده اند به عنوان نمونه دریکی از مدارس بخش گهواره با گذشت نزدیک به یک ماه از بازگشایی مدارس هنوز مجتمع اقدام به خریداری یک تخته وایت برد نکرده که اگرمدیرمستقل میشد ظرف کمتر از یک روز اقدام به خرید یک تخته وایت برد میشد

لطفا درصفحه اصلی نمایش داده شود باتشکر

فرهنگیانارسال توسط اسلام آبادپرس
 
تاريخ : جمعه چهاردهم مهر 1391
این خانم واین سرقت شگفت انگیزارسال توسط اسلام آبادپرس

 مراسم خاکسپاری مادر امیر قلعه نویی در بهشت زهرا با حضور ورزشکاران و هنرمندان برگزار شد.ارسال توسط اسلام آبادپرس
 
تاريخ : جمعه چهاردهم مهر 1391

 لباس جالب نماینده زن مجلس هلند

اسلام آبادپرس:این نماینده زن مجلس هلند از حزب " حیوانات " است که حامی حقوق حیوانات است . این خانم نماینده لباس خود را با هویج های به عمل آمده از باغچه خانه اش تزیین کرده است.

http://www.8pic.ir/images/7xvtl3tn4tz3ojg05n5i.jpeg


ارسال توسط اسلام آبادپرس
 
تاريخ : جمعه چهاردهم مهر 1391

به کجا چنین شتابان؟

سایت اسلام آبادپرس

به دلار گفت تومان

به کجا چنین شتابان

نفسم گرفت از بس

ز پی ات دویدم این سان

سفرت به خیر اما

برو اندکی خرامان

به سلامت ار گذشتی

ز غبار ملک ایران

برو و سلام ما را

برسان به پول افغانارسال توسط اسلام آبادپرس
 
تاريخ : پنجشنبه سیزدهم مهر 1391

 شاکه و خان منصور؛ شاعرانی بزرگ اما فراموش شده

اسلام آبادپرس:تاکنون هیچ گونه بزرگداشت و یا همایشی در این مورد برگزار نشده است و تنها کتاب مصوّر دیگری علاوه بر دیوان شاکه و خان منصور، برای گروه سنی هـ با بازنویسی رؤیا هواس بیگی و تصویرگری خیراله رشیدی در دست تألیف است که به دلیل نبود حمایت نیمه تمام مانده است.

شکرانه م   پید   بو  بینای   بان سه ر
هشکه   گلالان    لافاو   گرته و   وه ر
هرگاه در میان مردم کلهر نشین این بیت شعر زمزمه شود همگان از دو شخصیت برجسته و نامور کُرد سخن به میان می آورند که هنوز اشعار آنها در سینه ها و بر زبان ها جاری است.
خان منصور، بزرگ و حاکم ایل کلهُر که در دوران افشاریه می زیسته است بر اثر خوابی که می بیند، شخصی به نام شاکه یار و همدم او می شود. او همانند مولوی به دنبال شمس خویش است و هر کاروانی که از آن دیار عبور کرده به سرای خود برده تا بلکه شاید شاکه را بیابد. تا اینکه بعد از ۷ سال کاروانی که به قصد زیارت به سمت عراق از منطقه ایوان عبور کرده در سرای خان منصور مهمان می شود و شب را اُتراق می کنند.
نیمه های شب با درهم آمدن ابرها و بارش باران، خان، مصرع اول این بیت (شکرانه م پید بو بینای بان سه ر) را بر زبان می آورد و شاکه در جوابش مصرع دوم آن را (هشکه گلالان لافاو گرته و وه ر) پاسخ می دهد و بدین ترتیب فراق خان به سر آمده و گمشده اش، شاکه را پیدا می کند و بدین ترتیب سالیان سال در کنار هم زندگی می کنند.
به دلیل تشابه کوههای افغانستان با زاگرس، نادرشاه افشار از خان منصور دعوت کرده تا او را در فتح قندهار یاری نماید. این جنگ ۷ سال به طول می انجامد به طوری که خبر کشته شدن خان را به مردمان ایل کلهر رسانده و همه ماتم زده می شوند. شاکه نیز در فراق او گوشه نشین می شود.
تا اینکه بعد از ۷ سال و با شیهه ی « کُلگاو» اسب خان منصور در بلندی های کوه « بانکول » ایوان، خان به سلامت از فتح قندهار بر می گردد و کلهرنشینان به شکرانه  برگشتن او جشن بزرگی می گیرند و دوباره شاکه و خان منصور یک بار دیگر در کنار هم به مشاعره می پردازند.
عاقبت با مرگ خان منصور، شاکه ترک دیار کرده و بعدها قبر او را در قبرستان وادی السلام بغداد پیدا می کنند. مقبره خان منصور نیز طبق وصیت خودش، در محلی بین سراوبازان ( سراب ایوان ) و سراب خوران دفن می کنند.
از این دو شاعر بزرگ، دیوانی به نام خودشان به صورت مکتوب برجای مانده که تنها بخشی از اشعار آنها در آن آمده است و بخشی دیگر از غزلیات خان منصور در زمان جنگ قندهار و در فراق همسرش به نام «شاه پرور» را شامل می شود. اما بسیاری از اشعار و حکایات هنوز در سینه های پیران کلهر وجود دارد که در صورت کم توجهی به دست فراموشی سپرده می شود.
از نکات قابل توجه اینکه تاکنون هیچ گونه بزرگداشت و یا همایشی در این مورد برگزار نشده است و تنها کتاب مصوّر دیگری علاوه بر دیوان شاکه و خان منصور، برای گروه سنی هـ با بازنویسی رؤیا هواس بیگی و تصویرگری خیراله رشیدی در دست تألیف است که به دلیل نبود حمایت نیمه تمام مانده است.

منبع:اسلام آبادتایمز


ارسال توسط اسلام آبادپرس

تسلیت به هاشم نوروزی(مدیراسبق اداره آموزش وپروش اسلام آبادغرب)

اسلام آبادپرس:باکمال تاسف وتاثرباخبرشدیم هاشم نوروزی مدیراسبق اداره آموزش وپروش اسلام آبادغرب درسوگ همسرگرامی خویش عزادارمیباشند.

این مصیبت وارده به آقای هاشم نوروزی را،به این فرهنگی عزیزتسلیت عرض میکنیم وبرای آن مرحومه مغفوره ،غفران الهی،وبرای بازماندگان صبرجزیل راازدرگاه ایزدمنان خواستاریم.


پیام تسلیت یک مخاطب به آقای نوروزی

 کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

آقاي نوروزي ضايعه دردناك مرگ همسر مكرمه تان در باور نمي گنجد

جنابعالي كه شخصيتي فرهنگي بوده اين رنج دردناك را بايد با عنايت به خداي تعالي و صبر بر مصيبت بگذراني حقيقتااين مصيبت ناگهاني هم براي جامعه فرهنگي وهم براي عزيزانتان دردناك است ، خداوند روح آن مرحومه رابا زهراي اطهر (س) محشور بفرمايدو حضرتعالي و فرزندان نيز در پناه خويش حفظ فرموده و صبري جميل عنايت فرمايد.


عليرضا پرويزيارسال توسط اسلام آبادپرس

کمکهای مالی سازمان همیاری شهرداریهای استان به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب

عصر دیروز شنبه هشتم مهرماه سالجاری جلسه ای در خصوص منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب به ریاست مهندس سید دادوش هاشمی استاندار کرمانشاه و با حضور اعضای هیات مدیره در محل سالن جلسات دفتر استاندار بر گزار گردید.

گفتنی است تصمیم گیری قطعی در خصوص مابقی اراضی تعیین شده برای منطقه بعمل آمد.

همچنین مقرر گردید که از سوی سازمان همیاری شهرداریهای استان که مدیر و مجری طرح های ویژه اقتصادی است کمکهای مالی و اقتصادی لازم بعمل آید.

منبع:اسلام آبادتایمز
ارسال توسط اسلام آبادپرس

فرداتودیع ومعارفه درآموزش وپرورش کرندغرب

اسلام آبادپرس:پس ازآنکه تغییراتی درمدیران ادارات اسلام آبادغرب انجام شد،حالانوبت به شهرستان کرندرسیده است.فردا قراراست تودیع توفیق پروانه (ازسیاسیاچله گیلانغرب)که قبلاازکاربرکنارشده بودوجانشینش هم مشخص شده بودانجام شودومسلم جلیلیان به عنوان جایگزین وی معرفی شود.

یاددآوری میکنیم که معاون توفیق پروانه درکرندنیزازسیاسیااسلام آبادمیباشدکه باحضورمسلم جلیلیان قطعاازتغییرات فوری میباشد.

حافظه فرهنگیان عزیزاسلام آبادغرب خوب به یادداردکه بعدازبازنشستگی هاشم نوروزی(ازسیاسیااسلام آباد)چگونه ماشاءالله پروین وتوفیق پروانه که هردوازسیاسیاگیلانغرب هستند،برسرتصاحب غنیمتی به نام ریاست آموزش وپرورش اسلام آبادغرب دراوج رقابت بودندمیدان اسلام آبادبه اینان واگذارشده بودواسلام آبادیان توسط صاحبان قدرت ازمیدان به درشده بودند.درآن هیاهوپروانه مغلوب پروین شدوبارنجش ازدوستان خود،پذیرفت که آموزش وپرورش کرندبه وی واگذارشود.

 همچنین به زودی بیوس رییس کارخانه قندوبیگزاده رییس آموزشکده اسلام آبادغرب که هردوی این عزیزان نیزازطایفه سیاسیا هستندازکاربرکنارخواهندشد.ارسال توسط اسلام آبادپرس

خبری که سایت پارسینه ازاسلام آبادپرس نقل کرده است:

این هم خبری دیگرازاسلام آبادپرس که به وسیله اعضای سایت کلوب دات کام دراین شبکه اجتماعی منتشرشده است:ارسال توسط اسلام آبادپرس

 جزییات عشق فرزند بی نظیر بوتو به خانم وزیر

اسلام آبادپرس: یک هفته نامه بنگلادشی گزارشی را درباره رئیس حزب حاکم پاکستان منتشر کرده که در آن مدعی شده فرزند نخست وزیر ترور شده این کشور عاشق وزیر خارجه شده و این دو قرار است در سوئیس زندگی مشترکی را آغاز کنند.


 هفته نامه بلیتز بنگلادش در شماره اخیر خود یک داستان عاشقانه درباره "بیلاوال بوتو" رهبر حزب مردم پاکستان ( حزب حاکم ) منتشر کرده که حکایت از ایجاد نوعی تنش میان فرزند نخست وزیر ترور شده پاکستان و "آصف علی زرداری" رئیس جمهور این کشور دارد.

آصف علی زرداری پدر بیلاوال محسوب شده و به طور نیابتی رهبری حزب مردم پاکستان را نیز برعهده دارد.

به نوشته این هفته نامه بنگلادشی، بیلاوال بوتو عاشق خانم "حنا ربانی" وزیر امور خارجه پاکستان شده و این در حالی است که ربانی 11 سال از بوتو بزرگتر است.

عشق رهبر حزب حاکم پاکستان به خانم وزیر
"حنا ربانی" وزیر امور خارجه پاکستان و بیلاوال بوتو

علاوه بر آن ربانی متاهل بوده و دارای دو فرزند دختر نیز هست و همسر وی از افراد معروف و ثروتمند پاکستان محسوب می شود. ربانی از خانواده های سرشناس پاکستان بوده و پدر بزرگ وزیر خارجه پاکستان، در گذشته فرماندار ایالت پنجاب بود.
هفته نامه بلیتز بنگلادش در گزارش خود مدعی شده که خانم ربانی قصد جدا شدن از همسر خود "فیروز گلزار" و ازدواج با بیلاوال بوتو را دارد.

در ادامه این گزارش آمده که آصف علی زرداری، پدر بیلاوال به شدت با این موضوع مخالفت کرده و تهدید نموده که ربانی را از سمت وزارت خارجه برکنار می کند اما بیلاوال در پاسخ تهدید کرده که وی نیز از ریاست حزب حاکم پاکستان کناره گیری می کند.
عشق رهبر حزب حاکم پاکستان به خانم وزیر
بیلاوال همچنین به رئیس جمهور پاکستان گفته که وی و ربانی قصد دارند پس از جدایی وی از همسرش، در سوئیس زندگی مشترکی را آغاز کنند و ممکن است دختران خانم وزیر نیز به نزد آنها بروند اما این احتمال نیز وجود دارد که فرزندان ربانی در نزد پدر خود بمانند.

خانم حنا ربانی وزیر امور خارجه پاکستان، متولد 19 نوامبر سال 1977 است . وی فرزند "نور ربانی " از سیاستمداران شناخته شده پاکستان و نوه "غلام مصطفی" فرماندار اسبق پنجاب است


ارسال توسط اسلام آبادپرس
 
تاريخ : پنجشنبه ششم مهر 1391

 مقایسه قدرت نظامی ایران و اسرائیل+(جدول)

اسلام آبادپرس:نشریه آلمانی "فوکوس" به بهانه ی جنگ لفظی ایران - اسرائیل، به بررسی توان نظامی تهران و تل آویو پرداخته است.

به گزارش انتخاب، این نشریه با بیان اینکه ایران قوی ترین قدرت نظامی منطقه است، نوشته است: ایران ۷۸ میلیون جمعیت دارد، درحالی که جمعیت اسرائیل به زحمت به هشت میلیون نفر می‌رسد.

از این گذشته ایران در سال‌های اخیر زرادخانه‌ خود را به شدت گسترش داده و نوسازی کرده است. واحدهای نیروی دریائی سپاه پاسداران و موشک‌های شهاب ۳ نمونه‌ای از این تجهیزات هستند.

این هفته نامه، در جدولی جنگ‌افزارهای ایران و اسرائيل را مقایسه کرده است: 


تعداد سلاح‌های ضدتانک اسرائيل ۹۰۰ و ایران ۱۴۰۰، سلاح‌‌های ضد هواپیمای اسرائیل ۲۰۰ و ایران ۱۷۰۰ هستند.

در این جدول تعداد تانک‌های جنگی اسرائیل و ایران به ترتیب ۳۵۰۰ و ۱۶۰۰ واحد، تعداد زره‌پوش‌ها در ارتش اسرائيل ۶۲۰۰ واحد و در نیروهای مسلح ایران ۱۵۰۰ واحد اعلام شده است.

اسرائیل 460 و ایران 440 هواپیمای جنگی دارند. هلیکوپترهای اسرائیل 680 و ایران 610 عدد است.

قایق‌های سریع‌السیر ایران ۵ برابر اسرائیل است: ایران ۲۰۰ و اسرائیل ۴۰ قایق جنگی سریع‌السیر دارند.  تعداد زیردریایی های جنگی ایران به ۱۵ و اسرائيل به ۳ عدد می‌رسد.  ایران هفت قایق مین‌گذار دارد و اسرائيل فاقد این قایق‌هاست.

این هفته نامه همچنین نوشته است، قدرت ایران به لحاظ نیروی انسانی به اسرائیل می‌چربد: نیروهای شبه‌نظامی سپاه پاسداران در سال‌های اخیر توانایی نظامی بالایی پیدا کرده و به تجهیزات مدرن دسترسی یافته است. تجهیزاتی مانند موشک‌های شهاب ۳ می‌توانند به خاک اسرائیل برسند.

ایران هم‌چنین می‌تواند با بکارگیری ۲۰۰ قایق جنگی و موشک‌‌های ضد کشتی و کشتی‌های جنگی خود نیروی خطرناکی در خلیج فارس باشد.

«فوکوس» در ادامه مدعی «برتری هوایی اسرائيل بر ایران» می شود و در عین حال می نویسد: اسرائیل حتی با قوی‌ترین موشک‌ها هم قادر به نابودی تاسیسات اتمی زیرزمینی ایران نیست. این موشک‌ها تنها باید با استفاده از رادار، با دقت بالا و به کرات بر مراکز هسته‌ای ایران اصابت کنند تا اثرگذار باشند. 

معضلی به نام حزب الله و حماس

فوکوس در پایان نوشته است که ولی در جنگ آن‌چه برای اسرائیل نگران کننده است، نه سربازان ایران که نیروهای متحد آن‌ها یعنی حزب‌الله و حماس هستند که سال‌ها توسط ایران به هزاران موشک مجهز شده‌اند. موشک‌هایی که تا عمق خاک اسرائیل می‌رسند و هیچ ‌‌آماری از تعداد آن‌ها در جایی ثبت نشده است.ارسال توسط اسلام آبادپرس

فرانسه مهدآزادي بيان يا محور مثلث اهانت به اديان؟!


اسلام آبادپرس:دهه هاست غربي هاخود را مروج،حامي وطرفدار آزادي وبه ويژه آزادي بيان قلمداد نموده وپيرامون آن تبليغات وسيعي انجام داده ومي دهند.دراين بين سهم فرانسه را بيش از ديگران دانسته واين كشور را مهد دمكراسي وآزاديخواهي مي دانند.

اما انقلاب وانفجار اطلاعات درجهان كه كوچكترين خبر را دركوتاهترين زمان ممكن به سراسر عالم مخابره مي نمايد؛ روز به روز چهره اين ادعاها را در عرصه عمل با چالش مواجه كرده است.براي اثبات اين قضيه كافي است تا به آنچه اين روزها در صحنه سياسي وفرهنگي ودر حوزه آزادي بيان درفرانسه مي گذرد؛تاملي داشته باشيم.

1-انتشار عکس‌هاي نيمه برهنه همسر نوه ملکه بريتانيا، درمجله كلوزر فرانسه خشم خانواده سلطنتي انگليس را برانگيخت.دادگاه فرانسوي به مجله "کلوزر" دستور داد که عکس هاي برهنه ديجيتالي کيت را در عرض 24 ساعت برگرداند و ديگر آنها را منتشر نکند.گردانندگان اين مجله اکنون براي هر روز تاًخير در بازگرداندن عکس ها بايد 10000 يورو بپردازند.

2- هرگونه ترديد در باره ي «هولوکاست»، اعم از ترديد درباره ي کشتار يهوديان در جنگ جهاني دوم، وجود اتاق هاي گاز و ترديد در رقم 6 ميليوني يهوديان کشته شده، جرم تلقي مي شود! و هرکس در فرانسه از اين قانون تخلف نمايد و در سه موضوع ياد شده ترديد کند، به يک ماه تا يک سال زندان و پرداخت 2 هزار تا 300 هزار فرانک جريمه محکوم مي شود.

اگركسي فقط در باره اين دو مورد خبري دريافت نمايد وساير اقدامات فرانسويها را پيگيري نكند حق دارد تا بر پاسداري وصيانت آنها از حقوق مردم ودفاع از ارزشهاي اقوام واديان احسنت بگويد.اما ظاهرا اجراي قوانيني از اين دست فقط شامل عده اي نورچشمي يا همان شهروندان درجه يك مي شود.براي اثبات اين مسئله نيز نيازي به رفتن به گذشته هاي دور نيست.

مروري برآنچه اين روزها در فرانسه مي گذرد نشان از استانداردهاي دوگانه فرانسويها در برخورد با موضوعات مشابه دارد.همانگونه كه ملاحظه مي شودمقامات سابق وفعلي فرانسه براي حفظ آبروي يك زوج ويا درنهايت يك خانواده سلطنتي بلافاصله وبدون فوت وقت دادگاه تشكيل داده وحكم صادرمي نمايند و يا براي حمايت از اعتقادات اقليتي اندك كه به هولوكاست باور دارند؛سخت ترين قانون وضع نموده و دراجراي آن كمترين تعللي به خود راه نمي دهند.

اما همين مقامات خيلي راحت وبدون دغدغه از كنار چاپ كاريكاتورهاي اهانت آميز عليه رسول رحمت ومهرباني اسلام حضرت محمد(ص) كه از مقدس ترين اعتقادات حدود يك ميليارد ونيم مسلمان سراسرجهان وبيش از شش ميليون مسلمان فرانسوي است؛عبور مي كنند.محكوميت وجريمه پيشكش؛ مسئولين سياسي وقضايي وفرهنگي فرانسه از يك تذكر ساده به چاپ كنندگان كاريكاتورهاخودداري نموده اند.

ادعاي آنها نيز اين است كه درفرانسه مردم آزاد هستندودولت ودستگاه قضايي نمي تواند مانع آزادي مردم شود؟! آنچه از برخوردهاي چندگانه حاكمان اليزه نشين با موضوعات مشابه به منصه ظهور مي رسداين است كه آزادي بيان در راستاي اهانت به مقدسات مسلمانان كاملا آزاد و تحت حمايت دولت ودستگاه قضايي قرار مي گيرداما هرگونه نقد وانتقاد به باورهاي اقليتي مانندصهيونيست ها بامشت آهنين مواجه خواهدشد.

عضو يك خانواده سلظنتي به خاطر چاپ عكسش دريك مجله فرانسوي براي بازگرداندن عكسها وعدم چاپ آنها حق قانوني دارد ودستگاه قضايي فرانسه دركمترين زمان ممكن به موضوع رسيدگي مي نمايد.اما شش ميليون مسلمان فرانسوي حق ندارنددر اعتراض به اسائه ادب وموردتمسخر قرار گرفتن معتقداتشان يك راهپيمايي وگردهمايي درپايتخت مهد دمكراسي وآزادي بيان ادعايي غربيهاداشته باشند!!

باتوجه به اين موضع گيريها واقدامات ومعيارهاي دوگانه مقامات فرانسوي در رابطه با موضوعات ومسايل مشابه؛ باعث گرديده است تا بسياري از مردم جهان وبه ويژه مسلمانان از خود بپرسند كه واقعا فرانسه مهدآزادي بيان است يا محور مثلث اهانت به اديان؟!.مثلثي كه يك سر آن در واشنكتن ويك سر ديگرش در تل آويو قرار داشته ولندن نشينان نيز مركزو تدارك كننده واتاق فرمان آن هستند.

كرم محمدي 2/7/1391

اين مقاله درصفحه اول روزنامه سراسري مردم سالاري روز دوشنبه سوم مهرماه 1391 چاپ شده است.


 مهدی هاشمی امشب در زندان می ماند، فردا دوباره بازجویی می شود

اسلام آبادپرس:سیدمحمود علیزاده طباطبایی، وکیل مهدی هاشمی درباره بازداشت مهدی هاشمی اظهار داشت: بخش اول بازجویی‌ از مهدی هاشمی ساعت 17 به پایان رسید.

وی ادامه داد: ادامه بازجویی‌ از مهدی هاشمی صبح فردا انجام می‌شود و ما دوباره به دادسرا می‌آییم.

بعدازظهر امروز بازپرس پرونده دستور بازداشت موقت مهدی هاشمی را صادر کرد و این متهم به زندان اوین منتقل شد. اظهارات فاطمه هاشمی علیه پروین احمدی نژاد

اسلام آبادپرس:فاطمه هاشمی در پاسخ به سؤال یکی ازخبرنگاران مبنی دریافت حقوق 14 میلیونی مهدی هاشمی، دریافت این‌گونه حقوق‌ها را به احمدی‌نژاد منتسب کرد و اظهارداشت: پروین احمدی‌نژاد آه در بساط نداشت اما ببینید الان چگونه دارد زندگی می‌کند.ارسال توسط اسلام آبادپرس

معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش اسلام آبادغرب تغییرکرد

اسلام آبادپرس:پس ازآنکه طی چندروزگذشته معاون اداری مالی آموزش وپرورش اسلام آبادغرب تغییرکرد،امروزصبح پرنو،معاون آموزش متوسطه این اداره هم ازکاربرکنارشدوفردی ناشناخته به نام شهریارمصطفایی جایگزین وی شد.این فردبراساس پرس وجوی ما ازتعدادی ازفرهنگیان عزیز، ناشناخته بود.امانکته جالب که امروزدراین باب شنیده میشد،این است که مصطفایی درانتخابات اخیرازیاران دکترفلاحت پیشه بوده است درحدی که حتی برای ایشان جلسه انتخاباتی هم برگزارنموده است وهمین نکته همگان راانگشت به دهان کرده است.البته مااین موضوع راتصدیق نمیکنیم وصدق وکذب آن نیازبه بررسی بیشتردارد.

مصطفایی

به هرحال انتخاب معاونین اداره آموزش وپرورش حق مسلم عبدالرضارستمی میباشد.این انتصاب رابه آقای مصطفایی تبریک عرض میکنیم.

همچنین به زودی مدیرآموزش وپرورش گهواره نیزبرکنارخواهدشدوجلال جلیلیان جایگزین وی خواهدشد.


فعال شدن مجدددووبلاگ اسلام آبادی

اسلام آبادپرس:اخیرادووبلاگ اسلام آبادی که مدتی بودفعالیت خودراتعطیل کرده بودندمجددافعالیت خودراازسرگرفته اند.وبلاگ اسلام آبادآنلاین که پیشترازسامانه های خبری فعال بودپس ازمدت زمانی نسبتاطولانی شروع بکارنموده است.

همچنین وبلاگ سپیدارنیزکه قبلاوبلاگی فعال بودپس ازیک دوره رکود،بادرج خبرزیرشروع به فعالیت کرده است:

این وبلاگ درجدیدترین پست خودمطلب زیرراآورده است:

جواب تو دهنی علیشاه سهرابی به شهر دار قصر شیرین و مدیر وبلاگ قصر نیوز  

به تازگی وبلاگ قصر نیوز به قول از دکتر ابراهیم نظری بعنوان شهر دارقصر شیرین   در یک تیتر خبری آورده است که  ایشان گفته است : 

اجازه سوء استفاده فرصت طلبان جهت بهره برداری انتخاباتی شورا ها را در شهرداری قصرشیرین نمی دهم 

آقای علیشاه سهرابی  عضو فعال  شورای شهر قصر شیرین در پاسخ به  این مطلب چنین می گوید که : اولا ایشان دکتر نیستند و کارشناسی ارشد دارند دوم آنکه ایشان  مدت چهل روز است که ایشان  استعفا داده اند و شهر دار نیستند  علیشاه سهرابی در ادامه به مدیر وبلاگ سپیدار چنین گفت که :همین آقا که قصد دارند در مقابل خواسته مردم قصر شیرین به ایستند و شمشیر بر روی خواسته و انتخاب قبلی و قلبی  این مردم  کشیده اند روزگاری برای سفر به .... پول تو جیبیش را از من می گرفت و من آن را به حساب کردارنیک می گذاشتم و از طرف دیگر  نیز خرج نامزدی آقای اسلامپور را خودم داده ام که  حا لا ایشان نیز  در وبلاگشان اینچنین در مورد من می نویسند  واقعا بسیار جالب است  من به این دو نفر بعنوان دو جوان محبت داشتم  ولی نمی دانم چرا دنیا چنین شده است مدتهاست که  سعی کردم با رفتارهای نا شایست اینان  کنار بیایم  و سکوت کنم و آنان را جوان  و ناپخته  فرض  می کردم  ولی واقعیت این است  تحمل  این همه  ناجوان مردی را در حق خود و فرزندانم را ندارم   علیشاه سهرابی که دلش از دست  نمک خوری و نمکدان شکنی  آقایان به در د آمده بود  گفت :من نیازی به شورای شهر ندارم  و نداشتم  اگر بعنوان شورای شهر   حالا مشغول  به خدمت می باشم  به این منظور است که مردم  از ماخواستند تا این روزها همان مردم   توسط همین افراد  ناپخته  مورد ظلم وستم  مادی باد آورده  قرار نگیرند .


وبلاگی که هیچ مایه ای نداردجزخبردزدی//گویاسرقت خبری برایش عالمی دارد

اسلام آبادپرس:اخیرمتوجه وبلاگی شدم که مهارت ویژه ای دارد.مهارت این وبلاگ دراین است که حتی یک مطلب وخبرهم ازخود ندارد واین خبرنگارخبرسازتمامی مطالب خودراازوبلاگهای دیگر کش میرود بدون آنکه منبع خبر را قیدکند.ظاهرااین فردازآگاهی ومعلومات حداقلی هم برخوردارنیست وبه کلی باالفبای این کاربیگانه است یاشایدهم دانش آموزی خردسال باشدکه فقط نحوه ساختن وبلاگ رافراگرفته است وچیزی بیش ازآن نمیداند،که دراین صورت نمیتوان بر وی خرده گرفت.

به هرحال مابارهااز وبلاگ فلاحت نیوز که به کرات اخباراسلام آبادپرس رابه نام خوددرج میداد،دوستانه وباکمال احترام تقاضاکردیم که پایبنداخلاق رسانه ای باشدولی ایشان هیچ توجهی نفرمودند.انشاءالله که ازروی جهل باشد.

نمونه ای ازسرقت های خبری این ولاگ:

لینک خبردراسلام آبادپرس:اسلام آبادپرس


درادامه مطلب بخوانید:

فائزه هاشمی به بند امنیتی زنان زندان اوین منتقل شد

 تعیین تکلیف محاسن سعید قاسمی!

آیت الله‌هایی که به خاطر انقلاب فرزندانشان را دادگاهی کردندادامه مطلب...
ارسال توسط اسلام آبادپرس

پیج رنک

آرایش

طراحی سایت